Aby oči Vašich dětí byly v maximálním bezpečí

Mechanická odolnost brýlové čočky je jednoznačně důležitým faktorem bezpečnosti a spolehlivosti při používání brýlí.

 

Pro okamžiky vyžadující maximální odolnost brýlové čočky byl vyvinut materiál PNX 1,53. Vlastnosti PNX 1.53 předurčují tento materiál jako ideální pro mnoho uživatelů brýlí, zejména děti. Děti mohou při svých hrách velmi často přijít k úrazu. Střípky z minerální čočky mohou ošklivě poranit oko dítěte. Z tohoto důvodu HOYA doporučuje PNX 1.53 jako nejlepší volbu brýlových čoček pro děti. Důvodem doporučení dětem je také jeho optická kvalita - vysoké Abbeho číslo a 100% ochrana proti UVA a UVB záření zaručuje nejlepší možné podmínky pro správný vývoj dětských očí.
Sportovci jsou další velkou skupinou uživatelů
PNX 1.53. Optická kvalita, nízká měrná hmotnost a odolnost proti nárazu jsou důležitými vlastnostmi vyžadovanými aktivními uživateli.


PNX 1.53 je optický materiál určen pro každodenní použití a pro uživatele, kteří vyžadují po jejich brýlových čočkách něco navíc. PNX 1.53 nabízí vyjímečnou odolnost a optickou kvalitu. Z toho důvodu je ideální pro uživatele u kterých je ochrana zraku velmi důležitá a pro uživatele, jejichž zrak se teprve vyvíjí.


Doporučujeme materiál PNX 1.53 jako ideální pro nižší až střední myopy a hypermetropy (od -3,00 dpt až do +3,00 dpt) a především pro vrtané a vázané obruby. Vysoce doporučujeme i uživatelům s aktivním životním stylem, sportovcům a zejména dětem.


Vysoká odolnost v tahu - až 3-krát odolnější než standardní plastový materiál

Vysoká odolnost v nárazu - odolá nárazu 1 kg koule padající z výšky 1,2 m

Odolnost proti agresivním chemikáliím - může se čistit acetonem i lihem

 

 

Pokud Vás nabízené řešení zaujalo, zamluvte si svůj termín konzultace.

Copyright © 2011 Bonus Optik. Všechna práva vyhrazena.